whatsapp

Kılıç Oto Vip DizaynHakkımızda

Kılıç Vip Dizayn, 2014 Yılında Kurulup ve tasarımlarıyla bir dünya markası olmak üzere büyük bir hedefle kurulmuştur.

Bugün 5 yılı aşan tecrübesi, ve profesyonel ekipmanlarıyla sektörünün öncüsü olarak bir dünya markası konumundadır.

Türk mühendisler ve uzman ekipler tarafından Türkiye’de üretilen özel tasarım araçlar, bürokratlardan sporculara, sanatçılardan işadamlarına dek dünyanın bir çok ünlü ismi tarafından tercih edilmektedir.

Kılıç Vip Dizayn, ürettiği özel tasarım araçlarını Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Misyonumuz: Hayatınıza heyecan katmasını istediğiniz her şeyi en ileri teknolojilerle ve en etkileyici çizgilerle aracınızın iç ve dış tasarımında bir araya getirmektir.

Vizyonumuz: İhtiyaçlarınız ve arzularınız çerçevesinde, geleceğin araç tasarımlarını bugün ve asla eskimeyecek, modası geçmeyecek şekilde size sunmaktır.

Kılıç Vip Dizayn’da Bulacaklarınız...

Kalite

Bizim için her şey kaliteyle başlar. Üretimin ilk aşamasından teslim anına dek kullandığımız tüm malzemelerde, işçilikte ve bakış açımızda kalite olmazsa olmazımızdır.

Teknoloji

İşimizin temeli teknolojidir. Sadece mevcut haliyle kullanmak yerine teknolojinin gelişimine katkıda bulunur ve araçlarınızı adeta bir teknoloji üssüne dönüştürmekten gurur duyarız.

Tasarım

Tasarım anlayışımız benzersiz ve zamansız olmaktır. Her işimizde daha önce yapılmamışı yapar, araçlarınızı zaman ve mekandan bağımsız olarak tasarlarız. Böylece özel olana sahip olma lüksünüzü garanti altına alırız.

0
Mutlu Müşteri
0
Bitmiş VIP Hizmeti
0
Tamamlanmış Proje
0
Çağrı Merkezi Cevaplanması